Příběh více ras



Join the forum, it's quick and easy

Příběh více ras

Příběh více ras

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Textové RPG ve stylu anime a mang.Příběh je o roku 2045, kdy na světě vládne hladomor a proto byla vystavena kupole na ANTARKTIDĚ, někteří lidé tam byli vrženi i ty.


3 posters

    škola asahina

    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 10:22 am

    zde se učíte od 8 až na vysoků 
    učitelové
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcRF0QjG2RDc6MmipWTL3Ja0jkDmdl9bWz7bITikxNf_AyHgYDfQfQ
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcTXiWqq_5vv_9RMtmOfcTWTXggamY9c1co73GeRvKKNDjTdCkuYCg
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcRlbLaIo6hGT50KFhshHhOo37VbKyx36Cu7Xsc8r10fRSv7LLH8Cwškola asahina Images?q=tbn:ANd9GcRujzeiD-9pczih9JI_UKRobOjKT0jwtklLXZ1DxdyBOUHMGDmxškola asahina 9k=

    některé jsou i žačky jo a někdy vás
                  znásilnit učitelé!


    dávejte si pozor na ně abyste nebyli
    obět vy právě  Smile
    a vpřípadě řvete nahlas
    protože jsou někteří učitelé 
    ve škole
















































    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcRewgiBCnPqoheEcxMfWyuOZ6phJl13uTmkB_M_18DCe2BYeiBEfw
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcQsQ5VqXkULpNk1b2rfIj3zhqXZRO5mu5Rt6oEsWBUv_OG_CAEj
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcR-YfkMoMcn-Z5_HbcmFSwI38dk5rsGI_461RU7HNAXCGCJvO-e9g
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcSAfwkI00-HUUxWYt3hLaXsl-z9cnbFIiUpCi_syUjiAoEsXaPT
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcSq8ufCmEDYcxq9U8sZMJk486ykbO9TNZugtA_oqZxUGkAy7H7j
    a ted škola
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcRtImpFqMxu7bpUzGyWwO8GaEtJyCzi9nqpykTcW7KTd7qYuVlB
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 2:37 pm

    Zaspala jsem a rychle běžela do školy a v tu dobu jsem narazila do učitele Barona a spadla na zem.
    Zvedla jsem se a omluvila jsem se že jsem zaspala.Baron:Dobrí Noro ale po škole budeš je to asi
    po desátí co jsi zaspala co máš špatnou náladu.Já:špatnou náladu?já nemám špatnou náladu do školy
    a šla jsem rychle do školy na třetí hodinu.Baron:pousmál jsem se.
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 2:39 pm

    Baron pousmál jsem se na ni.
    Karin Satsujin-han
    Karin Satsujin-han


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Karin Satsujin-han Fri Dec 04, 2015 3:15 pm

    Nestíhala jsem školu, a tak jsem si vybrala jako dopravní prostředek svoji motorku. Rychle jsem na ni nasedla, vzala si helmu a nastartovala. Ještě jsem zkontrolovala batoh a pak už jela, po cestě jsem přejela několik červených, když jsem byla u školy, viděla jsem už jenom jak Noro utíká dál."Zase zaspala..."Pomyslela jsem si ze smíchem, vběhla do školy, vzala si přezůvky. Vběhla jsem do třídy s papučemi v ruce, na nohou jsem měla jenom ponožky s lebkama. Zařvala jsem.."Jsem tady..!"

    Učitelka se na mě podívala a odpověděla."Zase pozdní příchod, k tomu nevhodné chování a předvádění se, sedni si." Tak jsem si sedla, nazula papuče a výuka začala.
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 3:21 pm

    Viděla jsem a na sto procent že je za dveřmi kdo by ji nepoznal je stejná jako já (skoro)Very Happy
    potom hodina končila a všichni jdou dom a ja musela za učitelem Baronem za to žej jsem 
    zaspala no kdoby nezaspal v životě a šla jsem za ním do kabinetu což nevím co těd budu mít 
    za trest.
    Karin Satsujin-han
    Karin Satsujin-han


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Karin Satsujin-han Fri Dec 04, 2015 3:35 pm

    Poté, co hodina skončila jsem musela být po škole s Norou, u učitele Barona v kabinetě, jen jsem tam seděla s černou kapucí přes hlavu a čekala než učitel dojde a bude zase valit do nás.
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 3:40 pm

    Sedla jsem si za Karin a čekala učitel do razil a já za se jsem řekla uš se to nestane
    Baron:Tentokrát do řešit tady nebudeme ale někde jinde až po obědě holky a usmál jsem se 
    mezitím došel Riu a šly jsme taky na oběd a čekaly než se nám splní sni.
    Karin Satsujin-han
    Karin Satsujin-han


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Karin Satsujin-han Fri Dec 04, 2015 3:49 pm

    Noro odešla na oběd a za ní šel i Baron, chvíli jsem ještě seděla, jenže pak došel Ryuuken, stoupl si ke mě a chytl mě za ramena." Takže po škole? To tě budu muset potrestat.."Prohodil škodolibě a sjížděl rukami po mých rukou, zvedla jsem se a otočila. S naštvaným pohledem jsem se na něj podívala, chytla mu ruku."Ještě jednou to uděláš a ty ruce ty přelámu.."Řekla jsem, ale jeho to neodradilo, pokusil se zase, tentokrát jsem ho chytla a prohodila jsem ho dveřmi. Bitka začala, tak dlouho jsme na sebe útočili až jsme přepadli z druhého patra dolů na střed školy, kde právě všichni venku obědvali.
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 3:55 pm

    Sedla jsem si a přemíšlela jaký trest dostanem zatím co se tam mydlili na zemi usnula jsem a probudila vedle učitele Barona že jsem zařvala spadla a třepala  pak jsem si sedla spět 
    zeptala jsem se co je ten trest Baron: tos nikdi nedělala zažiješto po prví žačla jsem se oddalovat
    a bát se víc.
    Karin Satsujin-han
    Karin Satsujin-han


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Karin Satsujin-han Fri Dec 04, 2015 4:06 pm

    Už mě tahle škola začala srát. Vytáhla jsem katanu."Je mi jedno, že v tomhle okrsku je zakázáno mít sebou zbraň, nadávat, sprostě mluvit a vůbec používat magii..." Ryuuken se na mě podíval zábavným pohledem."A co chceš udělat jsi jen obyčejný člověk, co nic neumí..."Odpověděl a rozběhl se na mě. Namířila jsem katanu na něj a rozběhla se taky, po menší rvačce už jenom Ryuuken ležel na zemi se zabodnutou katanou v břichu, neumře...neprobodla jsem orgány." Poslouchejte mě všichni! Jsem Karin Satsujin-han, hodně toho o mě uslyšíte...já nejsem člověk, jsem strigojka, co ovládá magii a neublíží jí slunce.." Sundala jsem si mikinu, měla jsem černé oči, z kterých tekla krev, na sobě jsem měla jenom džíny a černý nátělník, celé tělo bylo potetované, ale tělo nezačalo hořet jako u strigojů. "Ovládám magii Hone keisei..." Mezitím si Baron stoupl, přiběhl ke mě a vytáhl  jeho katanu. Přivřela jsem oči, objevila jsem se za ním a katanu jsem mu položila na krk, pomalým tahem jsem ho podřízla, ale ne dost hluboko aby rychle zemřel."Tímto vám, tomuhle okrsku vyhlašuji válku, proti mě a mé rodině...proti mým sestrám a bratrům..nám strigojům"
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 4:12 pm

    Co viplivla jsem vodu a málem jídlo Karin co jsi to za strigojku
    která chce bojovat proti všem žáků učiteloch zatím co jsem si nevšímala učitele Barona tak mě
    portl k němu s Riukenem co jsem nechápala nic Baron mě připůtal k posteli a šel si udělat kávu.
    Karin Satsujin-han
    Karin Satsujin-han


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Karin Satsujin-han Fri Dec 04, 2015 4:16 pm

    Někteří studenti a učitelé se mě pokusili zničit avšak všechny jsem porazila, stála jsem tam a proměnila jsem se v pravou podobu rohatou okřídlenou dívku.(písnička, kterou jsem pustila) někteří, co na mě útočili jsem začala pomalu vraždit, neni tu nikdo kdo by mě zastavil, když je Baron pryč i Noro.
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 4:21 pm

    Začala jsem se cukat s pout protože mocná vím jak ji zastavit 
    hodila jsem po Riukenovi knihu aby mě opůtal Riu mě odpůtal
    a já utekla za Karin azařvala jsem Zero pokud to funguje
    Karin Satsujin-han
    Karin Satsujin-han


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Karin Satsujin-han Fri Dec 04, 2015 4:26 pm

    Zero se objevil a začal odříkávat kletbu, které mě kdsi zastavila.Podívala jsem se na Noro."Jak chabé, už nejsem ta kterou jsi znala, přestává mě bavit si hrát na něco co nejsem, celý život mi ubližovali a nikdo nic nedělal, ale jakmile se jedná o někoho jiného, všichni reagují jakoby všem šlo o život, v tomhle případě jde.." Objevil se ohnivý pentagram a já stála uprostřed něj i se Zerem."Shine Zero..." řekla jsem a probodla ho rukou..
    Noroi Bara Rose
    Noroi Bara Rose


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 04. 12. 15
    Age : 23
    Location : Andělské obytné domy

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noroi Bara Rose Fri Dec 04, 2015 6:00 pm

    Zneviditelnila jsem se, poté se objevila u té holky, co řekla, že je Karin. Použila jsem na ni posvátné zaklínadlo, co používají kněžky v chrámech. Karin omdlela a upadla do bezvědomí, položila jsem ji opatrně na trávník. použila jsem magii země a vyčarovala růže na místech, které byly spáleny od toho pentagramu, všude jsem vyčarovala po trávníku barevné růže.
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 6:09 pm

    Podívala jsem se na Karin a utekla protože jsem slyšela Barona že mě hledá přeměnila jsem se
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcR-YfkMoMcn-Z5_HbcmFSwI38dk5rsGI_461RU7HNAXCGCJvO-e9g
    Karin Satsujin-han
    Karin Satsujin-han


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 03. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Karin Satsujin-han Fri Dec 04, 2015 6:21 pm

    Probudili mě malé vločky sněhu, které mi dopadaly na obličej, stoupla jsem si a byla jsem celkem zmatená. Kluci i holky se na mě dívali jakoby spadli z višně. Mrkla jsem se na proměněnou Noro." Co se to děje?"škola asahina Anime-girl-with-white-hair-and-red-eyes-2
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 6:25 pm

    Žebi tě ú plně přeměnila jsi jinčí bílo vlásko a červeno očko vipadáš jako já skoro
    a utekla jsem protože mě Baron našel
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 6:34 pm

    Odešla jsem do restaurace
    Noroi Bara Rose
    Noroi Bara Rose


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 04. 12. 15
    Age : 23
    Location : Andělské obytné domy

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noroi Bara Rose Fri Dec 04, 2015 6:36 pm

    Viděla jsem, že je Noro v nebezpečí, rychle jsem doběhla k Baronovi a chytla ho za sako."Nechej Noro na pokoji, já to hodná holka, neubližuje, nechej ji"Řekla jsem uplakaně.
    Noro Dark
    Noro Dark
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 02. 12. 15

    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Noro Dark Fri Dec 04, 2015 6:40 pm

    Baron: pousmál jsem se na ni  dobře ale dloho to trvat nebude a odešel jsem
    škola asahina Images?q=tbn:ANd9GcRlbLaIo6hGT50KFhshHhOo37VbKyx36Cu7Xsc8r10fRSv7LLH8Cw

    Sponsored content


    škola asahina Empty Re: škola asahina

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 9:21 am